Nexans lanceert GG45 voor Cat7A
Is het tijdperk van koperbekabeling voorbij? Zeker niet, meent Nexans. Het concern introduceert een nieuwe connector voor Category 7A die backwards compatibel is met RJ45. Bekijk hier drie video's over deze nieuwe GG45.
Column - Jeroen Loonstra
IP als vierde utiliteit - Lees verder
In de nieuwe DatacenterWorks
- LCP maakt chillers (bijna) overbodig
- Solcon opent groen datacenter in Apeldoorn
- Computerruimte MTV in twee maanden gebouwd
- Centereo vult behoefte lokaal rekencentrum in
Op zoek naar eerdere nummers van DatacenterWorks?
Volg ons op YouTube en Twitter
|
Video over computerruimtes en datacenters vindt u op het YouTube-kanaal van DatacenterWorks. U kunt ook het datacenternieuws volgen via Twitter: www.twitter.com/datacenterworks |
Nieuws
15-07-2010
NetApp en Microsoft bieden cloud-dataprotectie
Ferry Waterkamp
NetApp integreert zijn beveiligingsoplossingen met de Microsoft Dynamic Data Center Toolkit for Hosters. Deze gezamenlijke oplossing is speciaal bedoeld voor cloud-serviceproviders die betaalbare oplossingen voor dataprotectie willen bieden aan hun MKB-klanten.

De Dynamic Data Center Toolkit biedt voorbeeldcode en ondersteuning voor het opzetten van cloudservices, gebaseerd op Windows Server 2008 R2 met Hyper-V en de Microsoft System Center Suite. Op dit moment is NetApp de enige aanbieder van storage die naadloos met de Dynamic Data Center Toolkit is geïntegreerd. Hiermee kunnen service providers de geïntegreerde oplossingen voor dataprotectie van NetApp, zoals disaster recovery, geclusterde fail-over en back-up en recovery inzetten.
Ferry Waterkamp is hoofdredacteur van DatacenterWorks










